Schneider Electric ATV312H075N4410 Altivar 312 Преобразувател с променлива скорост
Наличност: 1
Gear Icon Product description and type information
  • Schneider Electric
  • ATV312H075N4410
  • Преобразувател с променлива скорост
  • Altivar 312
  • Предназначение на продукта: Асинхронни мотори
  • Стил на монтаж: С радиатор
  • Име на компонента: ATV312
  • Мощност на мотора kW: 0.75 kW
  • Мощност на мотора hp: 1 hp
  • Номинално захранващо напрежение: 380...500 V - 15...10 %
  • Честота на захранване: 50...60 Hz - 5...5 %
  • Брой фази в мрежата: 3 фази
  • Линейна сила на тока: 3.6 A при 380 V, Isc = 5 kA 2.7 A при 500 V
  • EMC филтър: Вграден
  • Явна мощност: 2.4 kVA
  • Прекратено производство
Артикулен номер:CA-05-03-01-6152425814886
12 месеца гаранция
Поръчай днес = Изпратено днес
Направете поръчката си преди 16:00 CET и ние ще я изпратим същия ден за бърза и надеждна доставка.
Над 15.000 доволни клиенти
Доставка и връщане
Защо да купувате от нас
Как се отличаваме:
1. Ние сме 100% холандска компания с склад в Нидерландия.