Wachendorff Elektronik WDG 58H-12-1024-ABN-G05-K3 ротационен импулсен Encoder
Наличност: 1
Gear Icon Product description and type information
Марка: Wachendorff Elektronik
Модел: WDG 58H-12-1024-ABN-G05-K3
Тип: Ротационен импулсен Encoder / Инкрементален Encoder
Технически характеристики:
- Резолюция: 1024 PPR
- Канали: A, B, N
- Изходна верига: TTL, HTL..
- Захранващо напрежение: 5 V DC ±5 %
- Тип изход: Push-pull / line driver (TTL ниво)
- Вътрешен диаметър на вала: 12 мм
- Клас на защита: IP65
- Максимална скорост: 6000 об/мин
- Свързване: Кабел
- Стандарти: Съответства на съответните IEC/EN стандарти за енкодери; маркировка CE
Тегло: 325 г
Размери: 60 x 45 x 75 мм (+ кабел)
Държава на произход: Германия
Код по ХС: 9031.80
Артикулен номер:CD-03-03-02-6152429364394
12 месеца гаранция
Поръчай днес = Изпратено днес
Направете поръчката си преди 16:00 CET и ние ще я изпратим същия ден за бърза и надеждна доставка.
Доставка и връщане
Защо да купувате от нас
Как се отличаваме:
1. Ние сме 100% холандска компания с склад в Нидерландия.