MW Mean Well DRP-240-24 Power Supply
Není skladem
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
Product description and type information
- 10 A
- VSTUP: 115 V / 240 V AC
- VÝSTUP: 10 A (24 V DC)
SKU:AB-02-07-6152422529585
12 měsíců záruka
12 měsíců záruka
Objednejte dnes = Odesláno dnes
Objednejte do 16:00 SEČ a my ji odešleme ještě ten den pro rychlé a spolehlivé doručení.
Více než 15 000 spokojených zákazníků
Doručení a vrácení
Doručení a vrácení
Proč nakupovat u nás
Proč nakupovat u nás
Jak se odlišujeme:
1. Jsme 100% nizozemská společnost s skladem v Nizozemsku.