Banner T18SP6FF50Q Photoelectric Sensor
Stock: 1
Gear Icon Product description and type information
  • Banner
  • T18SP6FF50Q
  • Diffusion Mode
  • Photoelectric Sensor
  • with Background Suppression
  • Range: 50mm
  • 10 ~ 30V DC
  • 150mA Max Load
  • M12 x 1 male, 4 Pin
  • IP67\IP69K
SKU:CA-06-05-01-6152424929932
12 Months Warranty
Order Today = Shipped Today
Place your order before 16:00 CET and we’ll ship it the same day for fast and reliable delivery.
Over 15.000 Satisfied Customers
Delivery & Returns
2. Returns, email or call for your RMA number, without RMA number we can not provide a Refund.
Why buy from us
How we stand out:
1. We are a 100% Dutch company with a warehouse in The Netherlands.