MW Mean Well DRP-240-24 Power Supply
Out of stock
Couldn't load pickup availability
Product description and type information
- 10 A
- IN: 115 V / 240 V AC
- OUT: 10 A (24 V DC)
SKU:AB-02-07-6152422529585
12 Months Warranty
12 Months Warranty
Order Today = Shipped Today
Order Today = Shipped Today
Place your order before 16:00 CET and we’ll ship it the same day for fast and reliable delivery.
Over 15.000 Satisfied Customers
Delivery & Returns
Delivery & Returns
2. Returns, email or call for your RMA number, without RMA number we can not provide a Refund.
Why buy from us
Why buy from us
How we stand out:
1. We are a 100% Dutch company with a warehouse in The Netherlands.