Swagelok PGI-63B-BG400-LASX Pressure Gauge
Stock: 4
Couldn't load pickup availability
Product description and type information
- Swagelok
- PGI-63B-BG400-LASX
- Pressure Gauge
- 63mm
- Range: 0 to 400 bar
- Lower Mount 6mm Tube Adapter
SKU:DB-04-04-6152425612611
12 Months Warranty
12 Months Warranty
Order Today = Shipped Today
Order Today = Shipped Today
Place your order before 16:00 CET and we’ll ship it the same day for fast and reliable delivery.
Over 15.000 Satisfied Customers
Delivery & Returns
Delivery & Returns
2. Returns, email or call for your RMA number, without RMA number we can not provide a Refund.
Why buy from us
Why buy from us
How we stand out:
1. We are a 100% Dutch company with a warehouse in The Netherlands.