SMC MLGPL63-150-F-X986 Pneumatic Cylinder
Stock: 1
Couldn't load pickup availability
Product description and type information
- SMC
- MLGPL63-150-F-X986
- Compact Guided
- Pneumatic Cylinder with Lock
- 63mm Bore
- 150mm Stroke
- Max Pressure 10bar
SKU:DA-04-08-6152425263271
12 Months Warranty
12 Months Warranty
Order Today = Shipped Today
Order Today = Shipped Today
Place your order before 16:00 CET and we’ll ship it the same day for fast and reliable delivery.
Over 15.000 Satisfied Customers
Delivery & Returns
Delivery & Returns
2. Returns, email or call for your RMA number, without RMA number we can not provide a Refund.
Why buy from us
Why buy from us
How we stand out:
1. We are a 100% Dutch company with a warehouse in The Netherlands.