Festo Pneumatic cilinder CRDSW-40-100-PA
Stock: 3
Gear Icon Product description and type information
  • 40mm
  • Bore 15mm
  • Stroke 100mm
  • Max 10 Bar
  • 30x55.5x5.5 cm
SKU:DA-01-07-6152422191157
12 Months Warranty
Order Today = Shipped Today
Place your order before 16:00 CET and we’ll ship it the same day for fast and reliable delivery.
Over 15.000 Satisfied Customers
Delivery & Returns
2. Returns, email or call for your RMA number, without RMA number we can not provide a Refund.
Why buy from us
How we stand out:
1. We are a 100% Dutch company with a warehouse in The Netherlands.