Moeller FAZ-C10/1N Thermal Magnetic Circuit Breaker
Stock: 3
Gear Icon Product description and type information
USED Moeller FAZ-C10/1N Thermal Magnetic Circuit Breaker
  • FAZ SERIES
  • 10 A
  • 1 Pole
  • 48 VDC
  • 415 VAC
SKU:AA-04-06-6152423454435
12 Months Warranty
Order Today = Shipped Today
Place your order before 16:00 CET and we’ll ship it the same day for fast and reliable delivery.
Over 15.000 Satisfied Customers
Delivery & Returns
2. Returns, email or call for your RMA number, without RMA number we can not provide a Refund.
Why buy from us
How we stand out:
1. We are a 100% Dutch company with a warehouse in The Netherlands.