Leuze PRK5/4P-200-M8 Polarizált visszaverő fotocella
Készlet: 5
Gear Icon Product description and type information
- Márka: Leuze
- Modell: PRK5/4P-200-M8
- Típus: Polarizált visszaverő fotocella
- Műszaki adatok:
- Működési elv: Visszaverődési elv (polarizált retroreflektív)
- Működési tartomány: 0,02 - 4,5 m (határ 0,02 - 6 m)
- Fényforrás: LED, piros
- Tápfeszültség: 10 - 30 V DC
- Kapcsoló kimenet: Tranzisztoros PNP, alaphelyzetben nyitott
- Kimenetek száma: 2
- Kapcsolási frekvencia: 500 Hz
- Áramfelvétel: 20 mA
- Csatlakozás: Kábel M8 csatlakozóval (4 tűs, 200 mm kábelhossz)
- Kialakítás: Kocka
- Burkolat anyaga: Műanyag
- Védettségi fokozat: IP67
- Környezeti hőmérséklet: -40°C és +60°C között
- Sorozat: 5-ös sorozat
- Cikkszám: 50122446
- Méretek: 14 x 32,5 x 20,2 mm
- Súly: 25 g
- Származási ország: Németország
- Vámtarifaszám: 85365019
SKU:AB-03-08-03-6152427793769
12 hónap garancia
Ma rendelve = Ma feladva
Több mint 15.000 elégedett ügyfél
Szállítás és visszaküldés
Miért vásároljon tőlünk
Hogyan tűnünk ki:
1. 100%-ban holland cég vagyunk, raktárunk Hollandiában található.