Phoenix Contact ELR W3-24DC/500AC-9 3~fázisú irányváltó kontaktor
Készlet: 2
Gear Icon Product description and type information
- Márka: Phoenix Contact
- Modell: ELR W3-24DC/500AC-9
- Típus: 3-fázisú váltókapcsoló/solid state relé
- Cikkszám: 2297316
- Műszaki adatok:
- Funkció: 3-fázisú váltókapcsoló motorvezérléshez
- Bemeneti feszültség: 24 V DC
- Bemeneti áram: 8 mA
- Kimeneti feszültség: 3 × 48–550 V AC ~3-fázisú
- Kimeneti áram: 9 A fázisonként
- Kimeneti teljesítmény: 3 × 3 kW 400 V AC-nél
- Kapcsolási típus: Zéróátmenetes kapcsolás
- Terheléstípus: Ellenállásos/induktív
- Túlerősség kapacitás: 16 A 1 másodpercig
- Szivárgó áram: < 3 mA
- Bekapcsolási feszülésesés: ≤ 1,6 V fázisonként
- Bekapcsolási idő: ≤ 1 ms
- Kikapcsolási idő: ≤ 1 ms
- Szigetelési feszültség: 4 kV
- Túlfeszültség: 6 kV
- Védelem: Beépített varisztor (MOV) túlfeszültség-védelem
- Hűtés: Természetes légáramlás
- Szerelés: DIN sín (TS 35)
- Csatlakozás: Csavaros kapcsok (0,2–2,5 mm²)
- Működési hőmérséklet: -25 °C és +60 °C között
- Tárolási hőmérséklet: -40 °C és +85 °C között
- További jellemzők:
  - Zéró feszültségű kapcsolás csökkenti az EMI-t
  - LED állapotjelzők
  - Kompakt kialakítás
  - Magas kapcsolási frekvencia (akár 600 ciklus/óra)
  - Kopásmentes alkatrészek (solid-state)
- Tanúsítványok: CE, UL Listed (E172140), CSA, EAC
- Kivonva a forgalomból
Méretek: 130 x 100 x 130 mm
Súly: 800 g
Származási ország: Németország
VTSZ szám: 8536.49
SKU:CA-07-06-07-6152428586551
12 hónap garancia
Ma rendelve = Ma feladva
Több mint 15.000 elégedett ügyfél
Szállítás és visszaküldés
Miért vásároljon tőlünk
Hogyan tűnünk ki:
1. 100%-ban holland cég vagyunk, raktárunk Hollandiában található.