Schmersal AZM 161SK-12/12RK-024 Elektromágneses zároló
Készlet: 2
Nem sikerült betölteni a pickup elérhetőséget
Product description and type information
Márka: Schmersal
Modell: AZM 161SK-12/12RK-024
Típus: Elektromágneses zárolás
Cikkszám: 101164207
Működési elv: Elektromechanikus, elektromágneses zárolás, „áram a kioldáshoz” változat
Ház anyaga: Üvegszál-erősítésű, önkioltó termoplaszt
Bruttó tömeg: 450 g
Méretek (H × Sz × M): 130 mm × 90 mm × 30 mm
Biztonsági érintkezők: 4 - Segédérintkezők: 2
Működtetési irányok: 3 - Mechanikai élettartam: ≥ 1,000,000 művelet
Tartóerő (Fzh): 2,000 N - Rögzítőerő: 30 N
Pozitív szakítási út: 10 mm - Pozitív szakítási erő (min): 20 N
Kábelbevezetés: 4× M16 × 1.5 - Csatlakozás: Csavaros kapcsok (0.25–1.5 mm²)
Védelem: IP 67 - Környezeti hőmérséklet: –30 °C és +60 °C között
Névleges vezérlőfeszültség: 24 VAC/DC - Teljesítményfelvétel: 10 W - Hőterhelési áram: 6 A
Névleges szigetelési feszültség: 250 VAC - Impulzusállósági feszültség: 4 kV
Szabványok és tanúsítványok: EN ISO 13849‑1, EN ISO 14119, EN IEC 60947‑5‑1; IFA, cULus tanúsított
SKU:CC-03-04-04-6152427515507
12 hónap garancia
12 hónap garancia
Ma rendelve = Ma feladva
Ma rendelve = Ma feladva
Több mint 15.000 elégedett ügyfél
Szállítás és visszaküldés
Szállítás és visszaküldés
Miért vásároljon tőlünk
Miért vásároljon tőlünk
Hogyan tűnünk ki:
1. 100%-ban holland cég vagyunk, raktárunk Hollandiában található.