SMC MGPL40-30-X986 Vezérelt Pneumatikus Henger
Készlet: 1
Gear Icon Product description and type information
  • SMC
  • MGPL40-30-X986
  • Vezérelt Pneumatikus Henger
  • Átmérő: 40mm
  • Ütés: 30mm
  • Max Nyomás: 1.0MPa
SKU:DA-04-08-6152424718789
12 hónap garancia
Ma rendelve = Ma feladva
Több mint 15.000 elégedett ügyfél
Szállítás és visszaküldés
Miért vásároljon tőlünk
Hogyan tűnünk ki:
1. 100%-ban holland cég vagyunk, raktárunk Hollandiában található.