Dongzheng Electric 28JXB20K51G/28ZY38-1250 Servo Motor
Készlet: 7
Nem sikerült betölteni a pickup elérhetőséget
Product description and type information
Márka: Dongzheng Electric (Zhejiang Dongzheng Motor Co., Ltd.)
Modell: 28JXB20K51G/28ZY38-1250
Típus: DC bolygóműves Gearbox motor
Cikkszám: 202111
Műszaki adatok:
- Motor típusa: DC állandó mágneses (PM) motor bolygóműves Gearbox-szal
- Alapmotor modell: 28ZY38-1250
- Gearbox modell: 28JXB20K51G
- Feszültség: 12 V DC
- Sebesség (motor): 3450 ford/perc
- Átviteli arány: 1:51
- Fokozatok száma: 28JXB20K támogat 1-től 5-ig terjedő fokozatot
- Névleges nyomaték (Gearbox): Akár 2,0 Nm
- Kimeneti sebesség (áttételezett): 24,5 ford/perc
- Hatásfok: 90%
- Forgásirány: Visszafordítható (Óramutató járásával megegyező/ellentétes)
- Szigetelési osztály: F
- Védettségi fokozat: IP54
- Környezeti hőmérséklet tartomány: -10°C és 60°C között
- Teljesítmény/áram: 2,48 W / 0,9 A
- További jellemzők:
- Kompakt, 28 mm átmérőjű kialakítás helyszűkében lévő alkalmazásokhoz
- Nagy nyomatéksűrűség bolygóműves áttétellel
- Alacsony zaj- és rezgésműködés
- Tanúsítványok: CE megfelelőség
Méretek:
- Külső átmérő: 28 mm
- Hossz: 105 mm
Súly: 200 g
Származási ország: Kína
VTSZ szám: 8501.31
SKU:AC-03-02-04-6152427938986
12 hónap garancia
12 hónap garancia
Ma rendelve = Ma feladva
Ma rendelve = Ma feladva
Több mint 15.000 elégedett ügyfél
Szállítás és visszaküldés
Szállítás és visszaküldés
Miért vásároljon tőlünk
Miért vásároljon tőlünk
Hogyan tűnünk ki:
1. 100%-ban holland cég vagyunk, raktárunk Hollandiában található.