SICK 30 FGS FGSS450-21 FGSE450-21 450 MM
Készlet: 1
Gear Icon Product description and type information
  • GYÁRTÓ ÁLTAL MEGSZŰNTETVE
  • Adó + Vevő
  • 24 V DC
  • 6 W
  • 15 MS VÁLASZIDŐ
  • VÉDETT TERÜLET MAGASSÁGA: 450 MM
  • VÉDETT TERÜLET SZÉLESSÉGE: 18 M
  • MINIMÁLIS AKADÁLY MÉRET: 30 MM
  • IP65
    SKU:DC-01-07-6152422679655
    12 hónap garancia
    Ma rendelve = Ma feladva
    Több mint 15.000 elégedett ügyfél
    Szállítás és visszaküldés
    Miért vásároljon tőlünk
    Hogyan tűnünk ki:
    1. 100%-ban holland cég vagyunk, raktárunk Hollandiában található.