Banner T18SP6FF50Q Foto-elektrische Sensor
Voorraad: 1
Kon ophaalbeschikbaarheid niet laden
Product description and type information
- Banner
- T18SP6FF50Q
- Diffusiemodus
- Foto-elektrische sensor
- met achtergrondonderdrukking
- Bereik: 50mm
- 10 ~ 30V DC
- 150mA Max belasting
- M12 x 1 male, 4 Pin
- IP67\IP69K
SKU:CA-06-05-01-6152424929932
12 maanden garantie
12 maanden garantie
Vandaag besteld = Vandaag verzonden
Meer dan 15.000 Tevreden Klanten
Levering & Retouren
Levering & Retouren
Waarom bij ons kopen
Waarom bij ons kopen
Hoe wij ons onderscheiden:
1. Wij zijn een 100% Nederlands bedrijf met een magazijn in Nederland.