SICK 30 FGS FGSS450-21 FGSE450-21 450 MM
Voorraad: 1
Kon ophaalbeschikbaarheid niet laden
Product description and type information
- NIET MEER BESCHIKBAAR DOOR DE FABRIKANT
- ZENDER + ONTVANGER
- 24 VDC
- 6 W
- 15 MS REACTIETIJD
- HOOGTE VAN HET BEWAAKTE GEBIED: 450 MM
- BREEDTE VAN HET BEWAAKTE GEBIED:18 M
- MINIMALE OBSTAKELGROOTTE: 30 MM
- IP65
SKU:DC-01-07-6152422679655
12 maanden garantie
12 maanden garantie
Vandaag besteld = Vandaag verzonden
Meer dan 15.000 Tevreden Klanten
Levering & Retouren
Levering & Retouren
Waarom bij ons kopen
Waarom bij ons kopen
Hoe wij ons onderscheiden:
1. Wij zijn een 100% Nederlands bedrijf met een magazijn in Nederland.