Dongzheng Electric 28JXB20K51G/28ZY38-1250 Servo Motor
Stan: 7
Gear Icon Product description and type information
Marka: Dongzheng Electric (Zhejiang Dongzheng Motor Co., Ltd.)
Model: 28JXB20K51G/28ZY38-1250
Typ: Silnik prądu stałego z przekładnią planetarną
Numer części: 202111
Specyfikacja techniczna:
- Typ silnika: silnik prądu stałego z magnesem trwałym (PM) z przekładnią planetarną
- Model bazowego silnika: 28ZY38-1250
- Model Gearbox: 28JXB20K51G
- Napięcie: 12 V DC
- Prędkość (silnik): 3450 obr./min
- Przełożenie: 1:51
- Liczba stopni: 28JXB20K obsługuje od 1 do 5 stopni
- Nominalny moment obrotowy (Gearbox): do 2,0 Nm
- Prędkość wyjściowa (z przekładnią): 24,5 obr./min
- Sprawność: 90%
- Kierunek obrotów: odwracalny (CW/CCW)
- Klasa izolacji: F
- Stopień ochrony: IP54
- Zakres temperatur otoczenia: -10°C do 60°C
- Moc/prąd: 2,48 W / 0,9 A
- Dodatkowe cechy:
  - Kompaktowa konstrukcja o średnicy 28 mm do zastosowań z ograniczoną przestrzenią
  - Wysoka gęstość momentu obrotowego dzięki przekładni planetarnej
  - Cicha i niskowibracyjna praca
- Certyfikaty: zgodność z CE
Wymiary:
- Średnica zewnętrzna: 28 mm
- Długość: 105 mm
Waga: 200 g
Kraj pochodzenia: Chiny
Kod HS: 8501.31
SKU:AC-03-02-04-6152427938986
12 miesięcy gwarancji
Zamów dziś = Wysłane dziś
Ponad 15.000 zadowolonych klientów
Dostawa i zwroty
Dlaczego warto kupować u nas
Czym się wyróżniamy:
1. Jesteśmy w 100% holenderską firmą z magazynem w Holandii.