SICK 30 FGS FGSS450-21 FGSE450-21 450 MM
Stan: 1
Gear Icon Product description and type information
  • WYCOFANE PRZEZ PRODUCENTA
  • Nadajnik + Odbiornik
  • 24 VDC
  • 6 W
  • CZAS REAKCJI 15 MS
  • WYSOKOŚĆ OBSZARU OCHRONY: 450 MM
  • SZEROKOŚĆ OBSZARU OCHRONY:18 M
  • MINIMALNY ROZMIAR PRZESZKODY: 30 MM
  • IP65
    SKU:DC-01-07-6152422679655
    12 miesięcy gwarancji
    Zamów dziś = Wysłane dziś
    Ponad 15.000 zadowolonych klientów
    Dostawa i zwroty
    Dlaczego warto kupować u nas
    Czym się wyróżniamy:
    1. Jesteśmy w 100% holenderską firmą z magazynem w Holandii.