Festo Cilindru pneumatic CRDSW-40-100-PA
Stoc: 3
Gear Icon Product description and type information
Cilindru pneumatic Festo CRDSW-40-100-PA
  • 40mm
  • Diametru 15mm
  • Parcurs 100mm
  • Maxim 10 Bar
  • 30x55.5x5.5 cm
SKU:DA-01-07-6152422191157
12 luni garanție
Comandă astăzi = Livrat astăzi
Peste 15.000 de clienți mulțumiți
Livrare și Retururi
De ce să cumperi de la noi
Cum ne diferențiem:
1. Suntem o companie 100% olandeză cu un depozit în Țările de Jos.