Banner T18SP6FF50Q Fotoelektrisk sensor
Lager: 1
Gear Icon Product description and type information
  • Banner
  • T18SP6FF50Q
  • Diffusionsläge
  • Fotoelektrisk sensor
  • med bakgrundsundertryckning
  • Räckvidd: 50mm
  • 10 ~ 30V DC
  • 150mA Max belastning
  • M12 x 1 hane, 4 stift
  • IP67\IP69K
SKU:CA-06-05-01-6152424929932
12 månaders garanti
Beställ idag = Skickas idag
Lägg din beställning före 16:00 CET så skickar vi den samma dag för snabb och pålitlig leverans.
Över 15.000 nöjda kunder
Leverans & Returer
Varför köpa från oss
Hur vi utmärker oss:
1. Vi är ett 100% nederländskt företag med ett lager i Nederländerna.