Banner T18SP6FF50Q Fotoelektrisk sensor
Lager: 1
Kunde inte ladda upp tillgänglighet för hämtning
Product description and type information
- Banner
- T18SP6FF50Q
- Diffusionsläge
- Fotoelektrisk sensor
- med bakgrundsundertryckning
- Räckvidd: 50mm
- 10 ~ 30V DC
- 150mA Max belastning
- M12 x 1 hane, 4 stift
- IP67\IP69K
SKU:CA-06-05-01-6152424929932
12 månaders garanti
12 månaders garanti
Beställ idag = Skickas idag
Beställ idag = Skickas idag
Lägg din beställning före 16:00 CET så skickar vi den samma dag för snabb och pålitlig leverans.
Över 15.000 nöjda kunder
Över 15.000 nöjda kunder
Leverans & Returer
Leverans & Returer
Varför köpa från oss
Varför köpa från oss
Hur vi utmärker oss:
1. Vi är ett 100% nederländskt företag med ett lager i Nederländerna.