Schneider Electric ATV312H075N4410 Altivar 312 Variabel hastighetsdrivning
Lager: 1
Gear Icon Product description and type information
  • Schneider Electric
  • ATV312H075N4410
  • Variabel hastighetsdrivning
  • Altivar 312
  • Produktdestination: Asynkrona motorer
  • Monteringsstil: Med kylfläns
  • Komponentnamn: ATV312
  • Motoreffekt kW: 0.75 kW
  • Motoreffekt hk: 1 hk
  • Märkspänning: 380...500 V - 15...10 %
  • Matningsfrekvens: 50...60 Hz - 5...5 %
  • Nätets antal faser: 3 faser
  • Linjström: 3.6 A vid 380 V, Isc = 5 kA 2.7 A vid 500 V
  • EMC-filter: Integrerat
  • Skenbar effekt: 2.4 kVA
  • Utgått
SKU:CA-05-03-01-6152425814886
12 månaders garanti
Beställ idag = Skickas idag
Lägg din beställning före 16:00 CET så skickar vi den samma dag för snabb och pålitlig leverans.
Över 15.000 nöjda kunder
Leverans & Returer
Varför köpa från oss
Hur vi utmärker oss:
1. Vi är ett 100% nederländskt företag med ett lager i Nederländerna.