Festo Pnömatik silindir CRDSW-40-100-PA
Normal fiyat 10,548.18 TRY
Normal fiyat Satış fiyatı 10,548.18 TRY
Stok: 3
Gear Icon Product description and type information
  • 40mm
  • Delik çapı 15mm
  • Hareket mesafesi 100mm