Moeller FI-25/2/003-A Circuit Breaker
Normal fiyat 1,620.20 TRY
Normal fiyat Satış fiyatı 1,620.20 TRY
Stok: 1
Gear Icon Product description and type information
USED Moeller FI-25/2/003-A Circuit Breaker
  • 25 A
  • 2 Pole
  • 230 VAC