Parker Ermeto RHD10LOMD71 Geri Dönüş Valfi
Normal fiyat 9,450.91 TRY
Normal fiyat Satış fiyatı 9,450.91 TRY
Stok: 1
Gear Icon Product description and type information
Marka: Parker Ermeto
Parça Numarası: RHD10LOMD71
Tip: Geri Dönüşsüz Vana (Çekvalf)
Malzeme: Paslanmaz Çelik
Bağlantı 1: 10mm, 24 derece konik uç
Bağlantı 2: 10mm, 24 derece konik uç
Açılma Basıncı: 1.0 bar
Çalışma Basıncı: 250 bar
Ağırlık: 240g
Gümrük Tarife Numarası: 84812010
Çalışma Sıcaklığı Aralığı: –35°C ila +250 °C