Phoenix Contact ELR W3-24DC/500AC-2I-BR Hibrit Motor Başlatıcı
Normal fiyat 6,220.72 TRY
Normal fiyat Satış fiyatı 6,220.72 TRY
Stok: 19
Gear Icon Product description and type information
  • Phoenix Contact
  • ELR W3-24DC/500AC-2I-BR
  • Hibrit Motor Başlatıcı
  • Sipariş No. 2297109
  • 24V DC
  • 500V AC
  • 2.4A
  • 550 V AC'ye kadar tersine çevrilebilen 3~AC motorlar için hibrit motor başlatıcı, 24 V DC giriş, 2.4 A çıkış akımı, ayarlanabilir aşırı yük kapanması ve sınırlı faz arızası tespiti ile