Swagelok PGI-63B-BG400-LASX Basınç Göstergesi
Normal fiyat 4,321.50 TRY
Normal fiyat Satış fiyatı 4,321.50 TRY
Stok: 4
Gear Icon Product description and type information
  • Swagelok
  • PGI-63B-BG400-LASX
  • Basıç Göstergesi
  • 63mm
  • Aralık: 0 ila 400 bar
  • Alt Montaj 6mm Tüp Adaptörü