Parker Ermeto AS15L71X Weld Connector
庫存:1
Gear Icon Product description and type information
Brand: Parker Ermeto
Part Number: AS15L71X
Type: Weld connector – Butt weld / EO 24° cone end (body only)
Material: Stainless Steel 1.4571
Connection 1: Male, 24 degree Cone, 15mm Tube, O.D.
Connection 2: Male, Metric 19mm
Operating Pressure: 315 bar
Weight: 46g
Operating Temperature: -60 to 400 C
Country of Manufacture: Germany
Packaging: 4/pack
SKU:01-AA-01–04-01-6152427548581
12 個月保固
今天下單 = 今天出貨
請於中歐時間16:00前下單,我們將於當日發貨,確保快速且可靠的送達。
超過15,000名滿意的顧客
配送與退貨
為什麼選擇從我們這裡購買
我們的優勢:
1. 我們是一家100%荷蘭公司,倉庫位於荷蘭。