Parker OSP-P Tankoton pneumaattinen toimilaite – Malli OSPP400000000350000000000
Varasto: 6
Gear Icon Product description and type information
  • Tuotteen yleiskatsaus:
  • Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Malli: OSPP400000000350000000000
  • Sarja: OSP-P
  • Sylinterityyppi: Varteton pneumaattinen sylinteri
  • Putken halkaisija: 40 mm
  • Iskun pituus: 350 mm
  • Maksimi iskun pituus: Jopa 6 000 mm (236,2 tuumaa)
  • Sylinterin toiminta: Kaksitoiminen
  • Kiinnitystapa: Profiilikiinnitys
  • Liitäntäkoko: G1/2
  • Käyttöpaine: Jopa 8 bar (116 psi)
  • Käyttölämpötila: -10°C - +80°C (14°F - 176°F)
  • Materiaalit:
  • Kotelo: Anodisoitu alumiini
  • Päätykappaleet: Alumiini
  • Tiivistysnauha: Korroosionkestävä teräs
  • Iskunvaimennus: Pneumaattinen tai iskunvaimentimet
  • Sijainnin tunnistus: Anturipaikat kolmella sivulla
  • Korroosionkestävyys: Kyllä
  • Suorituskykyominaisuudet:
  • Iskun pituuden ulostyöntövoima: 47 - 3 010 N (6 bar paineessa)
  • Iskun pituuden vetovoima: 47 - 3 010 N (6 bar paineessa)
  • Maksiminopeus: Jopa 30 m/s
  • Käyttöikä: Jopa 8 000 km
TUOTENUMERO:01-BD-02-11-01-6152427267277
12 kuukauden takuu
Tilaa tänään = Lähetetään tänään
Yli 15 000 tyytyväistä asiakasta
Toimitus ja palautukset
Miksi ostaa meiltä
Miten erotumme muista:
1. Olemme 100 % hollantilainen yritys, jolla on varasto Alankomaissa.