Schneider Electric ATV312H075N4410 Altivar 312 variabele snelheidsregelaar
Voorraad: 1
Gear Icon Product description and type information
  • Schneider Electric
  • ATV312H075N4410
  • Variabele Snelheidsaandrijving
  • Altivar 312
  • Productbestemming: Asynchrone motoren
  • Montagestijl: Met koellichaam
  • Componentnaam: ATV312
  • Motorvermogen kW: 0.75 kW
  • Motorvermogen pk: 1 pk
  • Nominale voedingsspanning: 380...500 V - 15...10 %
  • Voedingsfrequentie: 50...60 Hz - 5...5 %
  • Netwerk aantal fasen: 3 fasen
  • Lijnstroom: 3.6 A bij 380 V, Isc = 5 kA 2.7 A bij 500 V
  • EMC-filter: Geïntegreerd
  • Schijnbaar vermogen: 2.4 kVA
  • Niet meer leverbaar
SKU:CA-05-03-01-6152425814886
12 maanden garantie
Vandaag besteld = Vandaag verzonden
Meer dan 15.000 Tevreden Klanten
Levering & Retouren
Waarom bij ons kopen
Hoe wij ons onderscheiden:
1. Wij zijn een 100% Nederlands bedrijf met een magazijn in Nederland.